Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kwik.com.pl/includes/menu.inc).

Zewsząd słychać wątpliwość: gdzie się podziali Ci faceci? Czy prawdziwych mężczyzn już faktycznie nie ma?

polowanie
Author: per Corell
Source: http://www.flickr.com
Mawia się, że prawdziwych mężczyzn już nie ma. Zewsząd ogłasza się, iż nastała epoka narcyzów, czyli facetów zapatrzonych w siebie, mężczyzn bez właściwości, bez cech, które powinny być ich największymi zaletami. Istotnie, że coś uległo zmianie, lecz nie jest to tylko wina mężczyzn. Kiedyś po prostu życie było prostsze, w dzisiejszych czasach skomplikowało się wiele rzeczy, a rezultaty są tego typu, iż role społeczne i kulturowe się trochę pomieszały.

Pomimo tego, mężczyźni jako gatunek istnieją, są jednak bardziej elastyczni niż dawniej.
myślistwo
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Łowiectwo, nie myślistwo, dlatego, iż ten termin oznacza ochronę zwierząt, a zadaniem myśliwych jest zachowanie różnorodności gatunków oraz właściwej populacji dzikich zwierząt. Ich nadmiar powoduje niestety duże szkody rolnikom i leśnikom, z tego względu obowiązkowa jest nieustająca kontrola ich szeregów. Niemniej jednakże jest to w pewien sposób niezmiernie wymagająca forma spędzania wolnego czasu, wobec tego też koniecznie przed rozpoczęciem jej praktykowania musimy wyposażyć się w adekwatny sprzęt.

Okazuję się bowiem, że w wielu przypadkach nasze akcesoria są na bardzo marnym poziomie, co oczywiście nie pozostaje obojętne na komfort wykonywania jakiejkolwiek aktywności myśliwskiej. Powodem takiego stanu rzeczy z pewnością jest chęć zaoszczędzenia kwot finansowych bądź nasza nieświadomość, która niestety niesłychanie mocno przekłada się na brak komfortu urzeczywistniania przez nas pasji. Dawniej równowagę między populacjami zapewniały drapieżniki – niedźwiedź, ryś czy wilk. Dzisiaj selekcję przeprowadza myśliwy.

Usuwa zwierzęta starsze i schorzałe. To co robią myśliwi przypomina pracę rolnika, który kosi zboże i zabija inwentarz żywy.
polowanie
Author: Fyn Kynd
Source: http://www.flickr.com
Jeśli interesują nas spodnie czy koszule, oferta jest równie bogata – od spodni w kolorach ziemi, przez całą gamę jaśniejszych odcieni i krojów. Spodobają się nam koszule myśliwskie w kratę i eleganckie które na pewno dodadzą nam klasy na bardziej oficjalnych myśliwskich spotkaniach.

Do koszuli dobierzemy nawet krawat z myśliwskimi motywami. Świetnym okryciem na koszulę może być kamizelka – gruba i ciepła na polowanie lub nieco bardziej elegancka na bardziej oficjalne spotkania. Dzisiejsze kurtki myśliwskie uczestniczą w naturalnym technologicznym wyścigu, zarówno w zakresie wyboru surowców, jak i skrupulatnych sposobów. Bez względu na to, którą markę wyselekcjonujemy istotne jest, ażeby kurtka, podobnie jak spodnie myśliwskie, była nieprzemakalna i zabezpieczała przed wiatrem.

Naturalnie kurtkę dopasowujemy do typu łowów, przesłanek atmosferycznych i pory roku. Nie sposób wyliczyć wszelkie praktyczne dodatki do ubioru myśliwego, które proponuje sklep myśliwski. Ich ważność, wygląd i funkcja również są rozmaite. Wejdź na stronę sklepu: sklep dla myśliwych.