Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kwik.com.pl/includes/menu.inc).

Najlepsze świąteczne prezenty czyli z jakiego powodu maluchy lubią otrzymywać klocki lego pod choinkę.

Lego
Author: Mark Longair
Source: http://www.flickr.com
Mijają lata, zjawiają się następne pokolenia dzieci, a równocześnie okazuje się, iż klocki Lego wciąż są tymi zabawkami, którymi dzieci chętnie się bawią. To wszystko powoduje, iż ich wytwórcy co chwilę proponują kolejne zestawy, z których udaje się zrobić nieprawdopodobne szpitale, kawiarnie czy szkoły. Przez to też możemy śmiało wiedzieć, że jeśli szukamy właściwego podarunku imieninowego dla chłopca, to świetnie spiszą się tu zestawy lego technic. Te klocki lego ma przynieść chwałę bohaterom legendy. Dzieci oczywiście sprawiają, że historia klocków lego otrzymuje dodatkowo milion różnych innych znaczeń.

Maluchy polubią klocki lego do tego stopnia nie będą chciały się od nich oderwać, więc będziemy mieli kilkadziesiąt minut spokoju. Pamiętajmy o tym, że zbyt małe dzieci mogą połykać pewne części klocków, dlatego dopiero dzieci od szóstego roku życia chyba, że wytłumaczymy młodszym szkrabom, co mogą robić, a czego nie i będziemy pilnowali ich przy zabawie. Jednak im też warto przypomnieć, że to zabawka, której się nie połyka.
zestaw Lego Technic
Author: Arnaud Ligny
Source: http://www.flickr.com
Co więcej takie zestawy w wspaniały sposób pozwalają rozbudzić małą wyobraźnię do funkcjonowania, a to spowoduje, że klocki nagle ożywają i maluchy mają szansę pomiędzy sobą odgrywać najróżniejsze scenki. Dodatkowo samo ułożenie takiego zestawu, choć nie jest ciężkie, to jednak wymaga skupienia i koncentracji, a to z pewnością też przyczyni się do właściwego rozwoju młodego człowieka.

Klocki lego to doskonały sposób na to, by nasze pociechy nauczyły się ze sobą razem bawić, wspólnie spędzać czas. Jeżeli zależy nam na tym by dzieci zrozumiały, czym naprawdę jest wspólna praca w grupie to dobrze zainwestować w klocki lego. Dzieci przez wspólne układanie klocków, będą ćwiczyły umiejetność dogadania się. Wiadomo, że będzie dochodziło między nimi do kłótni. Nie powinniśmy się tym jednak za bardzo martwić, bo jest to jedyny sposób, by dzieciaki nauczyły się dochodzić do jakiegoś wspólnego złotego środka.

Warto też pamiętać o tym, że czteroletniemu dziecku nie powinniśmy podsuwać do zabawy klocków lego. Jeżeli doszliśmy do wniosku, że takie zestawy klocków rzeczywiście są najwspanialszym prezentem, to z pewnością musimy się za nimi rozejrzeć w odpowiednich sklepach z zabawkami. Wówczas nie tylko będziemy posiadali świadomość, że sięgamy po oryginalne produkty, ale równocześnie będziemy posiadali tu największy wybór, więc będziemy mieli szansę nabyć parę zestawów, które uda się ze sobą połączyć, a co się z tym łączy, dzieci będą miały jeszcze cudowniejszą zabawę. Warto tu powiedzieć, że klocki te są bardzo wytrzymałe, więc przetrzymają wiele prób na które będą narażone ze strony dzieci, a co się z tym łączy, my będziemy mieli gwarancję, że nasz prezent nie tylko jest udany pod względem zainteresowań dziecka, lecz oraz solidnego wykonania. Oferty można zobaczyć na stronie klockidlaciebie.pl/pol_m_Technic-164.html. Klocki lego chima są przeznaczone dla dzieci które mają sześć lat.

Górnej granicy wieku nie ma, bo sami dobrze wiemy, że czasem i my dorośli sami z chęcią układamy klocki, które nasze dzieci zostawiły na stole. To możliwość odstresowania, klocki tak pochłaniają, że zapominamy o bożym świecie. Taka domowa sesja terapeutyczna za darmo. Człowiek po półgodzinnym budowaniu, może wstać i już bez zbędnych nerwów przystąpić do obowiązków. W dodatku zawsze można ustalić, że np. w któryś dzień tygodnia całą rodziną układamy jakieś fortece i wszyscy bawimy się klockami (na przykład takimi pomysłowe lego klocki chima). Dobrze jest znaleźć wspólną zabawę, która będzie interesująca dla całej rodziny i nie będzie to siedzenie przed telewizorem.