Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kwik.com.pl/includes/menu.inc).

Wielu z nas myśli, że gierki strategiczne online swoje dobre lata mają już za sobą

gra
Author: TransformersMan
Source: http://www.flickr.com
Szukając różnych form spędzania wolnego czasu natrafić można na niemało ciekawych propozycji. Na stronach internetowych z rozrywką dostępne są rozmaite gry, dla zróżnicowanych przedziałów wiekowych. Bez trudu znaleźć można te najbardziej polecane strony internetowe z grami, ponieważ znajdują się one w najczęściej wybieranych przez użytkowników sieci wynikach. Najbardziej interesujące z gier stać się mogą inspiracją w różnych dziedzinach i pomóc się rozwijać maluchom. Zdolności manualne są bardzo istotne w dzisiejszych czasach i ich rozwinięcie przydaje się w przyszłym życiu. Fundamentalnym powodem jest możliwość integracji z innymi użytkownikami.

Chociaż w grze stajemy się zazwyczaj innymi charakterami i wybieramy odpowiadający nam awatar, to cenimy grę z prawdziwymi osobami, które przeżywają rozgrywki w jednakowym stopniu, co my. Gry towarzysta, choć dzieją się w sieci, to zbliżają i pomagają w nawiązywaniu kontaktów. Czasem kilka minut wspólnej gry wystarczy, by kogoś polubić i chcieć stworzyć z nim zgrany duet (wcograc.pl/urban-rivals).
gry przeglądarkowe, gry www
Source: http://www.wcograc.pl/
Gracze, którzy w rzeczywistości uwielbiają też sport, wyszukują rozmaitego rodzaju gry w sieci, w których mogą nawet w wirtualnym świecie oddawać się swoim hobby. Dzięki temu mogą połączyć swoje zainteresowania oraz wyszukać coś dla siebie. Biorąc pod lupę gry na forum, wyszukać można obecnie niezmiernie dużo bezpłatnych propozycji.

Dzięki stałemu, prędkiemu łączu internetowemu można złączyć siły, a także konkurencyjnie zmierzyć się z innymi użytkownikami sieci. Nowe edycje rozmaitych gier znajdują się w krajowych sklepach tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Każdy znajdzie dla siebie coś właściwego oraz zgodnego z gustem - http://www.wcograc.pl/gry=pbf Po drugie, mamy szeroki dostęp do internetowych zabaw. Możemy wybierać rozmaite gry. Superbohater to postać, jaką od zawsze pragnąłeś być? Nic łatwiejszego, wystarczy wyszukać grę o mocarzach i już można wybawiać świat. Wiele gier jest darmowych, co jest wyjątkowo istotne dla młodych graczy, jakim mogłoby nie wystarczyć kieszonkowego na wszystkie wydatki.

Niebywale lubiana jest też gra Urban Rivals, jaka, co najważniejsze, jest dostępna nie tylko na komputer, lecz także na sprzęty mobilne. Gracze zbierają kolekcjonerskie karty, jakie stanowią określonych bohaterów i uczestniczą potem w walkach. Kto zwycięży? To nigdy nie jest przesądzone. Trzeba po prostu zostać najlepszym. Gry online (aby grać) mają także niezaprzeczalny wpływ na rozwój logicznego rozumowania. Gracz musi często poszerzać swoją wiedzę na temat określonych dyscyplin związanych z tematyką gry, podejmować odpowiednie decyzje i przewidywać reakcje innych ludzi.

Do tego gry rozwijają spostrzegawczość, uczą cierpliwości oraz zdrowego współzawodnictwa i podporządkowywania się regułom wyznaczonym w grze, inaczej konto gracza może być zablokowane.
gra
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Przyszłość, roboty i bitwy nie zaspokoją waszych potrzeb? Jeżeli marzy ci się walka, ale w innym zakresie warto spróbować zagrać w Wawawars - http://wcograc.pl/wawawars. Fabuła gry rozgrywa się w… Warszawie. O co idzie walka? Sprawa jest jeszcze ciekawsza – rodowici Warszawiacy walczą z przyjezdnymi. Na początku gry musimy wybrać jedną z opcji „warszawskiego ludu”. Podobnie jak w każdej zręcznościowej strategii zaczynamy grać bez żadnych umiejętności z małą kasą, w ślepym zaułku planszy. Docelowo chodzi o kontrolę nad miastem własną grupą – stołecznymi lub przyjezdnymi. To brutalna lekcja życia w wielkim mieście, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. Obie grupy rozpychają się łokciami, by panować w mieście. Jak więc widzimy gry z „walką” online przybierają różne fabuły.