Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kwik.com.pl/includes/menu.inc).

Z czego wszyscy lubią się śmiać oraz czy też humor rysunkowy to dobry wariant na przyjemne spędzenie popołudnia?

Znamy wszyscy obrazki w gazetach, które przedstawiają jakieś zabawne okoliczności. I właśnie takowe śmieszne rysunki można by odnaleźć w dowolnej gazetce.


Posiadamy w Polsce wiele grafików, jacy chętnie przedstawiają na swoich rysunkach np. okoliczność polityczną w państwie.


humor rysunkowy
Author: Mad House Photography
Source: http://www.flickr.com


Mieszkamy niestety w czasach, kiedy sytuacja na arenie politycznej zmienia się niezwykle szybko. Wszakże nie można brać wszystkiego na poważnie, czasami należy się też nieco pośmiać. I akurat do tego służy nam humor rysunkowy. Dowolna persona, która spędza w Internecie parę godzin, na pewno zobaczyła mnóstwo zabawnych obrazków różnorodnych polskich rysowników. Największa ilość zabawnych grafik tyczy się akurat areny politycznej, lecz pojawiają się także zabawne rysunki z życia małżeńskiego lub nierozgarnięcia bLondynek.


W dzisiejszych dniach darmo szukać gazety, w jakiej fachowcy od grafiki nie umiejscowiliby jakiejś śmiesznej grafiki. Czasami moglibyśmy spotkać tak niezwykle bezsensowne okoliczności, iż grzechem byłoby nie zapisać ich i nie namalować czegoś zabawnego. Takowy humor rysunkowy to idealna rozrywka i dla miłośników standardowych czasopism i dla miłośników satyrycznych stron w Internecie. W naszym kraju w najwyższym stopniu znanymi grafikami satyrycznymi są np. Szczepan Sadurski i Andrzej Mleczko. Ten pierwszy posiada wręcz swą witrynę wirtualną, na której można obejrzeć niezwykle wiele jego śmiesznych grafik z różnorodnych obszarów.
Pamiętajmy, iż nie warto brać wszelkiego na poważnie, czasami razem ze znajomymi trzeba się także nieco pośmiać. Bo co by to było gdyby rodzimy świat stał się takowy poważny.