Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/kwik.com.pl/includes/menu.inc).

Bałtyckie morze jest urzekające o każdej porze roku - dlatego należy przyjeżdżać tam zawsze, gdy tylko posiadamy wolną chwilę

Mamy farta, że mamy niezwykle długą linię morza. Dodatkowo, nasze plaże są przepiękne. Mają piasek, czego może nam pozazdrościć wiele innych krajów, których nabrzeża są niestety żwirowe albo kamiennie.


przepisy
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.


Nasz Bałtyk może i nie jest najgorętszym zbiornikiem wodnym na naszej planecie, ale za to jest przepiękny o wszystkich porach dnia oraz roku.


Bardzo wyśmienitym zamiarem jest odwiedzanie naszego pięknego morza i latem i zimą. Możemy wówczas zrelaksować się oraz oddychać znaczną ilością jodu. Pomoże nam to tym bardziej, jeśli na co dzień mieszkamy w dużym mieście, gdzie istnieje cała masa zanieczyszczeń. Jeżeli pragniemy zatem pojechać nad morze oraz wynająć apartament Kołobrzeg jest tym portem, który ma możliwość nam wiele w tej dziedzinie zaoferować . Apartamenty często mają wiele udogodnień: portiera, kamery, zamknięty parking i cudowny widok na Bałtyk. www.villamare.com.pl/
fotografia ślubna
Author: Dave Hayward
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli jesteśmy miłośnikami małych, rybackich wiosek to odwiedźmy Grzybowo pensjonaty (najlepsze pensjonaty w Grzybowie) tam na pewno nam się spodobają. Ta śliczna wioska jest położona kilka kilometrów od Kołobrzegu i ma rewelacyjną plaże, na którą każdego dnia naszego urlopu możemy nieśpiesznie spacerować z naszego pensjonatu. Pensjonat zapewne będzie uroczy i o wiele tańszy aniżeli w mieście.


Ponadto, jeśli jedziemy z dziećmi, to w cichej wiosce z pewnością będziemy spokojni, że będą mogły wyszaleć się i biegać cały dzień. Na obiad będziemy mieli szansę spałaszować pyszną rybę z pobliskiej smażalni, a po kolacji wybrać się na spacer podczas zachodu słońca.