zdjęcia

Jakiego typu posiadamy trendy w fotografii? Na co dobrze jest zwrócić uwagę?

obiektyw
Author: Eugene Romanenko
Source: http://www.flickr.com
Niełatwo sobie spróbować wyobrazić nasz świat bez profesjonalnej fotografii. Bez wątpienia to niełatwo jest zdać sobie sprawę, jaki świat byłby niewesoły, gdyby nie to, że możemy wykonywać fotografie. Jesteśmy wręcz zalewani zdjęciami, bo dostęp do aparatów, zwłaszcza tych, które są w komórkach, jest dość powszechny.

Niesamowite filmy z lotu ptaka

Zdjęcie z powietrza
Author: Arnaud Abadie
Source: http://www.flickr.com
Można założyć się, że postęp technologiczny zaskakuje dosłownie każdego. Ciekawe jest to, w jakim tempie powstają nowoczesne modele smartfonów bądź innych gadżetów elektronicznych. Ich podstawowym zadaniem jest uproszczenie człowiekowi zwyczajnego życia w maksymalnym stopniu. Aż trudno jest sobie wyobrazić jak daleko może się to posunąć.

Czy w istocie każdy może dzisiaj robić fantastyczne fotografie?

Author: Panasonic
Życie określone obrazami może być inspirujące i bardzo ciekawe. Nie jest to tylko to, co widzimy, choć obrazy zdominowały nasze pole widzenia i wyobraźnię każdego dnia, ale to, co potrafimy uwiecznić na zdjęciach. To co na fotografiach jest w stanie opisać więcej i lepiej, niż to co widzimy w normalnym, codziennym życiu. Właściwie, zdjęcia to trochę inna rzeczywistość, tym bardziej w czasach Photoshopa, gdy każde zdjęcie można właściwie „podrasować”.