pieniądze

Incentive - jedynie dla korporacji? Wyjazdy integracyjne

Incentive
Source: www.orlicatravel.pl
Incentive - to nie dla każdego zrozumiałe pojęcie, które opisuje pewne narzędzie biznesowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla firm, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Zatem to nic innego jak osławione wyjazdy integracyjne. Zasadniczo Hiszpania to takie miejsce, które jest niesamowicie popularne. Niedawno gdzieś czytałem, że w tegorocznym sezonie urlopowym Hiszpanię odwiedziło jeszcze więcej turystów, niż wcześniej! Cóż, tak naprawdę choćby Egipt to obecnie niebezpieczne miejsce, a więc nie powinno zdziwić, iż turyści, także z naszego kraju wybierają bezpieczną Hiszpanię.

Jak zaskoczyć bliskich oryginalnym prezentem?

Prezent
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Chodzi tutaj o prezencik na urodziny, Boże Narodzenie albo chociażby rocznicę ślubu. Bardzo często małżonka pragnie sprawić coś niesamowitego własnemu małżonkowi, ale co z tego wszystkiego, jeżeli najzupełniej nie ma fajnego pomysłu? Pewnie niektórzy mogą powiedzieć, iż dobra małżonka we wszystkich przypadkach orientuje się jak sprawić wielką przyjemność najistotniejszemu człowiekowi w swoim żywocie. Można w sumie powiedzieć, że gdy zdecydowaliśmy się już poprosić miłość swojego życia o rękę, oglądamy się za ciekawymi pomysłami na zaręczyny. A wiadomo: byłoby fajnie, gdyby akurat nasze zaręczyny nie były typowe. Nawet jeśli będą, pewnie nie zdarzy się nic strasznego, ale być może byłoby dobrze trafić na niezwykły pomysł na zaręczyny? Sporty ekstremalne, mimo, że wiążą się z ryzykiem, dają mnóstwo przyjemności.

Gdzie trzeba poszukiwać dobrych źródeł z muzyką?

Nauka gry na gitarze
Author: Beverley Goodwin
Source: http://www.flickr.com
Jednym z mnóstwa problemów producentów gier i filmów jest dobór właściwej muzyki. Jak wiemy, żadna gra ani klip filmowy nie mogą się obejść bez audio w tle. Muzyka do reklamy i gry to fundamentalna sprawa. Jakie istnieją metody znalezienia muzyki do projektów? Jedną z wielu możliwości rozwiązania problemy jest wynajęcie dobrych muzyków.