gracz

Nie posiadasz upominków na Święta Bożego Narodzenia? Zdecyduj się na gry planszowe, a wszyscy będą ucieszeni!

Supertelefon z układem Tegra 3
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Nadal nie zakupiłeś niespodzianek pod choinkę dla swoich bliskich? Zdajesz sobie sprawę z tego, że nie pozostało Ci już zbytnio sporo czasu. Nie ulega wątpliwości, że wymyślanie podarunków nie zawsze jest sprawą prostą, bowiem dogodzić każdemu będzie niezwyczajnie trudno.

Przetestowane możliwości aktualnych gier

screen z gry watch dogs
Author: 2 TOP
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często sytuacja jest taka, że nawet takie osoby, które w zupełności nie interesują się grami komputerowymi - bądź konsolowymi, po prostu wprost przepadają za GTA. No cóż, to nie dziwi. Można powiedzieć, że GTA jest najbardziej wspaniałą gierką jaka została wydana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie masa graczy w zupełności nie zgodzi się z tym.

Gry konsolowe - doskonała zabawa w wolnym momencie

zestaw playstation i gry
Author: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie sobie naprawdę dobrego hobby z pewnością jest niesamowicie wręcz istotną kwestią dla absolutnie każdego z nas – przecież bez tego nasze życie codzienne byłoby zwyczajnie bardzo nudne, gdyż skupialibyśmy się jedynie na swoich obowiązkach, kompletnie zapominając o jakiejkolwiek przyjemności. Odpowiednia i znana firma produkująca gry posiada bardzo spory wybór wysokiej klasy rzeczy, które zupełnie nie muszą być za bardzo kosztowne, toteż każda osoba może sobie od czasu do czasu pozwalać na takie miłe zakupy. W obecnej dobie sporego pośpiechu oraz zwyczajowego zabiegania nawet małe przyjemności, trzeba wybierać z ogromną rozwagą. Wybranie odpowiedniej gry dla siebie albo bliskich z rodziny nie jest zazwyczaj rzeczą banalną.

Ażeby wiedzieć, kiedy wychodzą nowe wersje gier, trzeba często odwiedzać fora i fora tematyczne

final fantasy
Author: Joshua Livingston
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które mają ochotę grać na play station na pewno będą ukontentowane każdorazowo, jeśli tylko dowiedzą się, że pojawiają się najnowsze edycje ich należących do ulubionych gier. Survival horror to niewątpliwie jeden z najbardziej fascynujących gatunków gier na konsolę. Klimat, ciemna noc, połączona z owianą mgłą tajemnicą. Zamysłem tej kategorii gier komputerowych jest dostarczenie graczom wielkich emocji i lekkiego przerażenia. Dużo zaskakujących akcji motywem jak z horrorów, budzi w nas bojaźń, a jednocześnie ciekawość.
Tags: 

Co klienci uważają o dawanych im do dyspozycji możliwościach – najciekawsze gry na rynku

Gry komputerowe
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu uznawana przez fanów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zainteresowanych z kolejną edycją. Ulepszona grafika, mnogość możliwych funkcji, intuicyjność czy bezsprzecznie doskonała jakość gry od dawna zdobywają z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swojego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki i na odpowiednich forach w sieci wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą i doświadczeniem. Producent nie pomija jednak posiadaczy wcześniejszej wersji konsoli, zapowiadając nowe gry na ps3.

Konsola świetną ideą na prezent dla przyjaciela

Author: redcoon.pl
Sporą popularnością na rynku cieszą się gry na PS4. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – w zależności od wymagań grających producent chce nieustannie oferować nowości. Nowatorskie możliwości i wielofunkcyjność nowatorskich gier na rynku jeszcze nigdy nie były tak dostrzegalne. Świat gier oparty jest w szczególności na nowych technologiach, jakie firma systematycznie wprowadza do swojej propozycji.