rozrywka

Poszukujesz niezwykłej rozrywki bądź inspiracji na wyjątkowy podarek? Pomyśl o grze w typie escape

escape room
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
Impreza towarzyska, wieczór kawalerski, czy po prostu nużący weekend - wyróżnia się różnorakie okazje, w których poszukuje się rozrywek. Co uczynić, jeśli imprezy w dyskotekach są już oklepane i ma się ochotę na coś rzeczywiście oryginalnego oraz niezwykłego? Można decydować się na wspaniałą atrakcję, jaką są gry na żywo, jak chociażby Escape Room.

Escape room – nowa forma rozrywki

escape room
Author: karlnorling
Source: http://www.flickr.com
W Katowicach zostaniemy bez wątpienia zaskoczeni wielością rozrywek i zróżnicowanych atrakcji. Zweryfikowane przez dużo osób rozwiązania przyniosą niemało radości, jednak zawsze dobrze jest stawiać na te szczególnie polecane i niewypróbowane do tej pory osobiście rozrywki. Escape room nie jest typową grą komputerową.

The Evil Within na konsole

playstation
Author: Richard, enjoy my life!
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie gry z gatunku survival horror robią się bardzo popularne nie bez przyczyny – dobrze napisany horror gwarantuje niezwykłą rozrywkę, napięcie i wciągnięcie się w jego uniwersum. Wśród wielbicieli tego rodzaju rozrywki panuje popularny pogląd, iż najprawdziwszymi mistrzami gatunku są japońscy twórcy – od z pozoru tylko prymitywnej, bo silnie klimatycznej Ib, po The Evil Within.

Z czego wszyscy lubią się śmiać oraz czy też humor rysunkowy to dobry wariant na przyjemne spędzenie popołudnia?

humor rysunkowy
Author: Mad House Photography
Source: http://www.flickr.com
Znamy wszyscy obrazki w prasie, jakie pokazują jakiekolwiek śmieszne okoliczności. I akurat takowe śmieszne rysunki można by znaleźć w dowolnej gazetce.

Czy bezkonkurencyjny komputer do gier musi być poza tym najmocniejszy?

Mężczyzna przy komputerze
Author: Marcin Wichary
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły zniewalać graczy swoją grafiką. Cut scenki, które dzisiaj przyzwałyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była kluczowa. Podstawową rolę odgrywała rozgrywka.

Konwenty wielkich fanów gier to wspaniały pomysł na relaks

tom clancy's
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie gry z gatunku survival horror zaczynają być niezwykle powszechne nie bez powodu – fachowo napisany horror zapewnia znakomitą rozrywkę, napięcie oraz wciągnięcie się w jego uniwersum. Pośród miłośników tego gatunku gry panuje popularny pogląd, iż prawdziwymi mistrzami gatunku są japońscy twórcy – od na pozór tylko prymitywnej, bo znacząco nastrojowej Ib, po The Evil Within. Naturalnie zbyt długie godziny spędzone przy komputerze nie są niczym dobrym lecz musimy przynajmniej spróbować obdarzyć zrozumieniem młodzież, która fascynują się właśnie taką dziedziną. Co więcej, czas wykorzystany w ten sposób nie zawsze jest całkowicie zmarnowany, bo musimy pamiętać, iż komputer to nie wyłącznie niezbyt inteligentne filmiki albo strony internetowe. Przez zaznajomienie się z komputerem młody człowiek może rozwinąć w sobie pasję i zainteresować się tym tematem na poważnie. Nie do końca usprawiedliwione zdaje się być również wszechobecne potępianie wszelkiego rodzaju gier, które rzekomo sprawiają, że młodzież staje się bardziej agresywna oraz ma problemy z osobowością. Znaczna część dobrej jakości gier bowiem ma interesującą fabułę i wymaga od grającego przemyślenia każdego wykonywanego ruchu.

Jak możemy obniżyć poziom napięcia w miejscu pracy

gracze
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy naprawdę ciekawej gry na przeglądarki na długi i szczególnie wolny wieczór, możemy postawić na sprawdzoną opcję. Wraz ze graczami, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w niezwykle interesujący sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe odróżniają się szczególną różnorodnością, dzięki czemu każdy użytkownik sieci jest w stanie odnaleźć właściwą opcję dla siebie. Możliwości są wyjątkowo szerokie, aż czasem nie wiadomo, na jaką z nich się zdecydować.

Pages