pojazd

Wady i zalety lamp typu angel eyes, w jakich przypadkach warto je montować

samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Każdy pojazd wyposażony jest w seryjnie montowane reflektory. Inżynierowie najczęściej, bo niestety nie jest to regułą, zaprojektowali je tak, aby przy zastosowaniu dobrych żarówek mogły właściwe oświetlać drogę. Oprócz tego lampy, zwłaszcza przednie, stanowią spójną całość bryły samochodu. Jednak niektórzy z kierowców nie są do końca usatysfakcjonowani ze swoich lamp i zaczynają eksperymentować. Niektórzy idą z tymi eksperymentami trochę zbyt daleko, bo na przykład montują reflektory, jakie są niezgodne z wymaganiami technicznymi.

Gadżety na motocykl – w okresie zimowym warto szukać okazji

Author: HONDA
Dla pasjonatów motocykli sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni zaopatrzyć się też w kask i z pewnością w odpowiednią odzież. Oczywiście, gdy objeżdżają świat na motocyklu potrzebne im będą sakwy. Oczywiście całe to wyposażenie nie może być byle jakie. Niezwykle istotny jest kask.

Ciekawe filmy na wieczór

Konsumenci od lat wybierają sprawdzone firmy. Propozycje producenta są zauważalnie ulepszone, więc razem z każdą dalszą kolekcją klienci mogą być mile zaskoczeni. Do absolutnej dyspozycji zamawiających jest cała paleta doskonale przygotowanych propozycji. Ofert wciąż przybywa, natomiast sporym zaciekawieniem klientów cieszy się Bioderma Sensibio H2O płyn micelarny x 100 ml. Przebadany dermatologicznie płyn spełnia wszystkie najistotniejsze wymogi klientów. niskie ceny motywują dodatkowo.