moda

E-papieros – krótkotrwała moda czy nowość, jaka się sprawdzi. Atuty e-papierosów

Vitalic
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu zapanowała moda na elektroniczne papierosy. Wciąż debatuje się na ten temat, czy są lepsze (bo mniej szkodzące) od normalnych papierosów, ale pomimo niedługiej obecności na rynku i braku badań, e-papierosy dzień po dniu zyskują nowych nabywców.

Air soft gun ma szansę nas zadziwić

broń ASG
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Moda, zarówno ta wybiegowa, jak i uliczna rządzi się swoimi prawami. Najczęściej to właśnie blogerzy wyznaczają najistotniejsze trendy i tym samym w niektórych sezonach do łask wracają spodnie moro. Stawiając na różne elementy ubioru chcemy dojść do ideału w tworzeniu stylizacji na pewien dzień. Na cały outfit składa się sporo części, z których doboru możemy być dumni.

Coś dla każdego

gra Guitar Hero
Author: Digital Game Museum
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie na rynku dostępnych jest mnóstwo katalogów, jakie mają przeróżne dodatki. W taki sposób każdy bez wyjątku ma możliwość dla siebie odszukać coś, czego do tego momentu w żadnym przypadku nie miał, a co na sto procent będzie wyjątkowo przydatne. Na dodatek, będzie się to również przedstawiać nienagannie, niezależnie od pokoju, w którym zostanie umieszczone. A mają możliwość to być rzeczywiście różnego rodzaju przedmioty.
Tags: