randki

Fakty i kłamstwa mające związek z największymi portalami towarzyskimi.

Para w wesołym miasteczku
Author: kevindooley
Source: http://www.flickr.com/
Nie wystarczy być autentycznym. Aby zdobyć sukces, trzeba wziąć pod uwagę, jak nasze postępowanie zostanie zinterpretowane przez druga osobę. Dla poprzednich pokoleń zamysł chodzenia na randki był inny. Mężczyźni i Panie pożądali towarzysza, który zapewnić podstawowe potrzeby bezpieczeństwa oraz przetrwania.

Randki w Wielkiej Brytanii

Bradford
Author: Tim Green
Source: http://www.flickr.com
Szukanie partnera życiowego generalnie nie jest prostym przedsięwzięciem. Wiąże się nierzadko z wieloletnim czekaniem i wieloma rozczarowaniami. Przede wszystkim wielu ludzi jest zdania, że uczucia nie należy szukać na siłę, czyli że należy jej oczekiwać, a sama przyjdzie. Wielu ludzi jednak nie podziela tego zdania i stara się samodzielnie zadziałać na swoje życie w tym aspekcie. W całkowicie komfortowych okolicznościach własnego mieszkania.

Randki przez Internet współczesnym rozwiązaniem dla samotnych

Author: Disney Channel
Nie można zacząć inaczej niż od stwierdzenia: „bo za moich czasów…” i zdecydowanie będzie to idealny początek. Kiedyś, jeśli chcieliśmy pójść na randkę należało podejść do dziewczyny i ją na takie spotkanie zaprosić, a teraz… cóż dziś jest zupełnie inaczej. W obecnych czasach musimy mieć komputer, który jest podłączony do sieci. Musimy poszukać jakiejś platformy randkowej, założyć konto i już. Można czekać by zgłoszono się pod naszym adresem lub sami możemy się do ewentualnej „randki” napisać.