szkoła

Jakie zadania pełnią książki w naszym życiu, co zrobić żeby jak najwięcej osób lubiło czytanie

książki
Author: Calvado
Source: Calvado
Bardzo duża popularność telewizji, a od jakiegoś czasu również smartfonów, tabletów i komputerów spowodowała, że ludzie czytają coraz mniej książek. Niestety patrzenie się w ekran jest wygodniejsze i wymaga znacznie mniej wysiłku niż czytanie, widać to szczególnie pośród młodych ludzi, zmuszenie których do większego wysiłku umysłowego jest czasami dość trudne.

Sensacyjny landklocków lego.

Author: Plast Team i LEGO ®
Rodzicielstwo to nie igraszka. Schody pojawiają się na każdym etapie żywota malucha – dotyczą tego, jak odżywiać, w co ubierać i jak wychowywać. Dużo mam i ojców też nie umie stwierdzić, jakie zabawki przypadną do gustu latorośli. W poniższym wpisie postaram się służyć radą i opisać wam trochę ciekawych propozycji, na które należy zwrócić uwagę szperając po półkach z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla większych potomków.

Zabawki mogą bawić, ale również edukować!

zabawki
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Kłopoty pojawiają się na wielu etapach rozwoju małego człowieka – dotyczą tego, jak bilansować dietę, w co ubierać i jak rozwijać. Wielu rodziców również nie umie stwierdzić, jakie zabawki spodobają się latorośli. W krótkim wpisie postaram się wnieść trochę światła i opisać wam trochę ciekawych propozycji, na które trzeba spojrzeć buszując po galerii z zabawkami. Zacznę od zabawek dla nieco starszych pociech. Przedstawiam lalki monster high. Lalki monster high silnie różnią się motywem od banalnych Barbie.

Nadchodzący okres szkolny przynosi spore koszty

nauczyciel i uczniowie
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Szkoła dzisiaj to już nie to samo, co kiedyś. Kiedyś, przed erą Internetu nauczyciel darzony był większym szacunkiem, niż dziś, był w pewnym sensie mentorem, posiadającym wiedzę, której nie da się łatwo przyswoić. Dzisiaj zaś wystarczy znaleźć hasło i już znaleźliśmy odpowiedź na intrygujące nas pytanie. Ta sytuacja nie jest ani negatywna, ani pozytywna, ma bowiem swoje wady i zalety. Dodatkowo, zadaniem butów jest też osłona stopy człowieka przed skaleczeniami.