basen

Dobre pomysły na spędzenie wolnych wieczorów

film na wieczór
Author: Tim Pierce
Source: http://www.flickr.com
Szukając pomysłu na miłe spędzenie wieczoru decydujemy się zazwyczaj na spotkanie z naszymi znajomymi, z jakimi za każdym razem przyjemnie spędzamy czas. Na nieszczęście nie każdorazowo tego rodzaju rozwiązanie jest możliwe, bo nie możemy dopasować terminów. Bywa też tak, iż zależy nam na samotnie spędzonym wieczorze.

Odrobina porad dla melomanów

Koncert rockowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Globalne ocieplenie to temat, który od wielu lat jest bardzo „trendy”. Jednym spędza sen z oczu, dla innych za to jest tylko żartem. Jedno jest pewne - potrafi dzielić ludzi i być powodem nie tylko debat ale również szczeniackich kłótni. Ekolodzy twierdzą, że wzrost temperatury na Ziemi jest spowodowany działaniem człowieka, natomiast szanowani naukowcy odpowiadają, że zmiany klimatu towarzyszą nam od początku dziejów i nie ma żadnych dowodów na to, że człowiek ma wpływ na globalny klimat. Nieważne, czy wierzymy jednym czy drugim, dbanie o środowisko naturalne powinno być naszym obowiązkiem, jeżeli nie chcemy aby nasze dzieci i wnuki wychowywały się i żyły na wielkim śmietnisku.

Niby jakie są najbardziej znaczące zalety słuchania muzyki?

Guns n Roses
Source: http://www.flickr.com/
Kiedy pragniemy posiadać świadomość, iż leki które dla siebie wybraliśmy naprawdę są tymi najlepszymi, a co najważniejsze, iż w żaden sposób nam nie zaszkodzą, to wciąż powinniśmy się wcześniej dowiedzieć w konwersacji z aptekarzem, że będą dla nas właściwe. I nie ma tutaj znaczenia, czy chodzi o witaminy, o odchudzanie, czy być może pragniemy sobie zaradzić z przeziębieniem, żeby móc znowu normalnie rozpocząć funkcjonować. Bogaci ludzie mają na tyle dużo środków pieniężnych, że mogą bez przeszkód wybudować sobie nowoczesny budynek mieszkalny i wyposażyć go we wszystkie wygody.